Пошук
Вітаємо!
- Ліцей 5
- 21 січ.
- Читати 1 хв
Вітаємо команду учнів 1–4 класів із перемогою —
І місцем у міському етапі ігор «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з шахів!
Пишаємось нашими юними шахістами та їхнім досягненням. Приємно відзначити, що всі учасники команди відвідують гурток шахів від БДМ під керівництвом Пожарського А. С. Бажаємо подальших перемог, натхнення та нових звершень!






Коментарі