Пошук
Вітаємо з перемогою!
- Ліцей 5
- 4 лют.
- Читати 1 хв
Вітаємо команду нашого ліцею з ПЕРЕМОГОЮ (І місце) в обласному зональному етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу серед учнів та учениць 5–9 класів Дубенського району Рівненської області! Команда у складі Веремчука Данила, Мухи Максима, Рожко Яніни продемонструвала майстерність, згуртованість, силу волі та справжній спортивний характер. Пишаємось вашими досягненнями та бажаємо нових перемог і впевнених успіхів у наступних етапах змагань!
Щира подяка вчителю фізичної культури Бованку В.О. за професійну підготовку команди, підтримку та натхнення до перемоги!







Коментарі